Kontakt

Bc.Stanislava Pujmanová
tel.: 774 847 148

Na Šejdru 527/10
Praha 4 - Libuš, 142 00
e-mail:konik@cmail.cz

Reflexní terapie

Už v dávných civilizacích bylo známo, že každý orgán má na těle různá místa, na kterých lze „vyčíst“ něco o jeho činnosti a energii. Tato místa se nacházejí na různých místech těla – na jazyku, v uchu, na ploskách nohy či na dlaních... Na těchto místech se projeví stagnace toku životní energie v daném orgánu zvýšenou citlivostí. Prostřednictvím těchto plošek je možné rozpoznat, co klienta trápí nebo co by mohlo začít trápit v budoucnu. Ještě před tím, než člověk začne pociťovat objektivizovatelné potíže, upozorní bolestivost reflexních plošek na skutečnost, že s daným orgánem není něco v pořádku. Míra energetického poškození orgánu odpovídá míře zvýšené citlivosti / bolestivosti dané reflexní plošky. Zkušený terapeut může z tohoto odvodit riziko ohrožení daného orgánu, ale také pozitivně ovlivňovat činnost jednotlivých orgánů v těle.

Působením na jednotlivé reflexní plošky vysíláme k orgánům reflexní impulz, který harmonizuje energii v daném orgánu a tak přispívá k jeho uzdravení.

 

Reflexní terapii lze kombinovat i s dalšími alternativními postupy. Velmi často přidávám prvky reflexní terapie do holistické masáže, aplikuji na reflexní plošky éterické oleje... Může se využívat u dětí i dospělých.

 

Reflexní terapie je vhodná:

  • jako diagnostická metoda zdravotních problémů

  • pro harmonizaci toku energie v jednotlivých orgánech

  • při nedostatku energie, únavě

  • při bolestech zad a páteře

  • při bolestech hlavy, migrénách

     

Reflexní diagnostika a ošetření jednotlivých reflexních plošek trvá cca 1hodinu.

OBJEDNEJTE SE